Blogi

Ilmus meie esimene artikkel kohalikus lehes Viimsi Teataja.

Sügisel avatud uus PeoZaal ootab pidu pidama

Avasime septembris Viimsis vallamaja vahetus läheduses Astri tee 2/2 uue pisut teistmoodi kontseptsiooniga PeoZaali – sellise kogupere ürituste koha, kus on mõnus erinevaid pere- ja sõpruskonna sündmusi korraldada.
Koolivaheajaga seoses toimub taas talvevaheaja Uuzaasta laager, mis kestab 2.–4. jaanuarini! Ootame lapsi mõnusalt koos aega veetma ning mängima iga päev alates kella 10-st.
Ühe toreda Zügislaagri oleme PeoZaalis juba korraldanud. Selle käigus külastasime lastega KUMU muuseumi ja see oli osalejate jaoks väga teistmoodi sündmus juba sellel põhjusel, et muuseum on koht, kus peab käituma viisakalt ja vaoshoitult. Ka sel korral on plaan käia mõnes harivas ja põnevas muuseumis.
Head mõtted sünnivad just oma vajadustest. PeoZaali idee tekkis soovist pakkuda mõnusat ja hubaselt kodust õhkkonda ka väljaspool kodu. Kohta, kus oleks ruumi ja avarust joosta, mängida, kokku tulla ja lobiseda. Soovime pakkuda täis- teenust nii laste kui ka vanemate üritustele, alustades cateringi organiseerimisest kuni meelelahutajateni välja.
Oleme sünnipäevi korralda- des kõik lähemad ja pisut kaugemad teenusepakkujad mitmeid kordi läbi käinud. Kõige enam on meeldinud meie sõpruskonnas nii lastele kui ka vanematele siiski sellised peoruumid, kus on mõeldud kõikide osalejate mugavusele. Kuna nendele ootustele vastavat kohta Viimsis ei olnud, oligi idee küps. Laste sünnipäevad Peo- Zaalis kestavad kolm tundi ja samal ajal saab meil pidada kahte pidu.
Tänu erinevatele ruumidele ja tasapindadele õnnestuvad PeoZaalis hästi ka suuremad juubelid ja sünnipäevad, eriti sellised, kus peres on lapsed ja tahaks ka vanavanemad peole kutsuda, mitte neid lapsi hoidma jätta. PeoZaalis saavad samal ajal, kui vanemad täiskasvanute seltskonda naudivad, lapsed suures mängusaalis möllata pallimeres ja nerfi lahinguväljal lahinguid pidada.
Pakume võimalust rentida ka kogu maja, et läbi viia privaatsemaid üritusi nagu koolitusi, seminare või firmapidusid. Iga koosviibimine on ainulaadne ning vastavalt vajadustele kohanduvad ka PeoZaali pakutavad teenused.
Rohkem infot leiab meie kodulehelt www.peozaal.ee ja facebookist https://www. facebook.com/peozaal/.
Helista 507 4828 ja teeme ühe toreda peo!
PeoZaal